Pracující

Daniel Kovář
53 let, účetní

Přivýdělek při práci

Mám tři děti ve školním věku, což je finančně náročné. Proto jsem potřeboval najít způsob, jak si přivydělat při práci. Fyzicky náročnou brigádu dělat nemůžu, jako účetní musím být odpočatý, ale přivýdělek u Fair Creditu mi vyhovuje. Měsíčně si při práci přivydělám navíc 13 400 korun.

Celý život počítám. Hledal jsem přivýdělek, kde bych zúročil své zkušenosti. Nyní ho mám. Díky Fair Creditu.

Máme s manželkou tři děti – dvě dcery ve věku osm a deset let, k tomu patnáctiletého kluka. Vždycky jsme chtěli velkou rodinu, i když to je občas hodně těžké. A těžké je to i s penězi, protože děti mají samozřejmě spoustu zájmů. Každé navštěvuje minimálně dva kroužky, alespoň jeden sportovní, potřebují tedy nejrůznější vybavení. Snažíme se sice spoustu věcí řešit přes známé, vyměňujeme si třeba oblečení nebo sháníme věci z druhé ruky, ale i tak to všechno stojí docela dost peněz.

Nechtěli jsme děti stresovat, ale manželka byla dlouho na rodičovské a vyčerpali jsme dost finančních rezerv, které jsme měli předtím nastřádané. Nyní se žena postupně vrací do pracovního procesu, ale je to pro ni obtížné, neboť se zároveň stará o rozvážení dětí do škol a na kroužky, takže nemůže dělat na plný úvazek. Naštěstí sehnala částečný úvazek, ale to nám zase nestačí finance. Musel jsem si proto najít něco i já – povedlo se to díky Fair Creditu.

Je to velmi příjemný přivýdělek, navíc je to práce, která mě baví. Vzhledem k tomu, že pracuji jako účetní a celý život počítám, mohu u klientů Fair Creditu zúročit své zkušenosti. Často se mě ptají na radu a já se jim snažím vždy poradit co nejlépe. Mám s nimi skvělé vztahy.

Nejvíc jsem se obával toho, že budu muset chodit a „sbírat“ nové klienty. Ale nic takového nebylo. Dostal jsem seznam zákazníků, který si postupně rozšiřuji o jejich známé a další lidi, které mi třeba doporučí. Je to vlastně povídání s lidmi, kteří mají občas větší, občas menší starosti, ale se kterými vždycky najdu společnou řeč. A navíc si slušně přivydělám.

Kontaktujte nás IHNED

 
Jméno a příjmení*:
Ulice a č.p.*:
Město*:
PSČ*:
E-mail:
Telefon*:
Zpráva / dotaz:
Nejvyšší dosažené vzdělání*:

* položku je nutno vyplnit