Maminka na mateřské

Kateřina Schwarzová
28 let, zdravotní sestra

Přivýdělek na rodičovské dovolené

Jsem ráda mezi lidmi, navíc jsem si potřebovala přivydělat. Věděla jsem od kamarádek s dětmi, že to může být na rodičovské potíž. Ale nakonec jsem si našla brigádu, která mě baví a zvládnu ji i s dětmi. Díky Fair Creditu si přivydělám měsíčně 9 950 korun, a to se mi na mateřské dovolené hodí.

Jsem ráda mezi lidmi. To může být na mateřské dovolené problém.
Ale ne u Fair Creditu.

Než se narodil Kristián, pracovala jsem jako zdravotní sestra v nemocnici. Vždycky jsem chtěla pomáhat lidem a svou práci sestřičky beru jako poslání. Když jsem otěhotněla, těšila jsem se na chvíli, kdy se stanu maminkou, ale zároveň přiznávám, že jsem měla i obavy, zda to doma všechno zvládneme finančně. Neměla jsem v nemocnici sice příliš velký plat, ale přece jen jsem alespoň nějak přispívala do rodinného rozpočtu. Obávala jsem se také toho, že jsme s manželem neměli naspořenou žádnou větší rezervu.

Když měl Kristián půl roku, začala jsem hledat přivýdělek, díky kterému bychom nemuseli žít od manželovy výplaty k výplatě. Byl to ale docela problém. Nechtěla jsem dát Kristiána do jeslí a začít znovu pracovat, hledání přivýdělku tak bylo velmi obtížné. Podařilo se mi ho najít až po několika týdnech, kdy mi kamarádka řekla o Fair Creditu. Přiznávám, že se mi do toho ze začátku moc nechtělo. Nelíbila se mi představa, že bych měla oslovovat cizí lidi a nabízet jim půjčky. Ale to jsem nakonec ani dělat nemusela – dostala jsem zákazníky, o které jsem se měla starat. Chodit za nimi a povídat si s nimi. To mi po pár měsících na mateřské už docela chybělo.

A popravdě – zpočátku mě zaujalo taky to, že Fair Credit dává novým lidem náborový příspěvek. Je to 5 000 korun měsíčně, a to po dobu prvních tří měsíců. Ty peníze se mi samozřejmě hodily. Fair Credit mi pomohl v nelehké situaci. Dnes už můžu klidně spát – vydělala jsem si k rodičovské nějaké peníze navíc a díky tomu můžeme Kristiánovi dopřát vše, co je potřeba, aniž bychom na to museli brát odjinud. Nic nám teď nechybí.

Kontaktujte nás IHNED

 
Jméno a příjmení*:
Ulice a č.p.*:
Město*:
PSČ*:
E-mail:
Telefon*:
Zpráva / dotaz:
Nejvyšší dosažené vzdělání*:

* položku je nutno vyplnit